Diablo 4 doczeka się polskiej wersji językowej?

 Diablo 4 doczeka się polskiej wersji językowej?

Diablo 4 po polsku

Logiczne jest, że jeżeli gra chcę, się liczyć na rynku, to musi być w wielu wersjach językowych.

Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że, głośny ostatnio tytuł, jakim jest Diablo 4, również ma być w polskiej pełnej wersji językowej. Nie mam tu na myśli napisów, ale pełny dubbing Polski.

Najwyraźniej Blizzard zapragnął pójść w ślady swoich poprzednich produkcji. Takich jak popularny już Overwatch czy też Heroes of the Storm, jak i również okryty złą sławą Diablo 3.

Warto dodać, że graczom udało się jakimś cudem dotrzeć do najnowszych plików gry, z których jasno wynika, że nowy Diablo 4 najprawdopodobniej będzie w pełnej Polskiej wersji językowej. Jest to bardzo ważne, dla dużej części graczy, pomijając oczywisty ukłon w naszą stronę. Jest to również zbawienne dla graczy, którzy nie mają zamiaru czytać, tylko grać.

Dowody

Jakby tego było mało, możecie wejść na stronę D4, gdzie tłumaczone na Polski artykuły jedynie potwierdzają nasze domysły.

Wygląda na to, że, pracę nad Diablo 4 idą pełną parą i już wskoczył na jeszcze drewniany etap lokalizacji i adaptacji języków.

Bez zmartwień – Diablo 4 po polsku!

Podsumowując, Polska część graczy, która z niecierpliwością wyczekuje Diablo 4, nie ma się o co martwić. Wszakże wyczekiwany D4 na jakieś 99% będzie w pełnej Polskiej wersji językowej. Niestety w dalszym ciągu na premierę możemy czekać nawet 3 lata, co daję twórcom na naprawdę zgrabne dopracowanie wszystkich wersji językowych.

 

5 2 votes
Article Rating

Podobne wpisy

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chcemy poznać Twoje zdanie - zostaw komentarz!x
()
x
Share This