Call of Duty Modern Warfare 2 Premiera i inne

 Call of Duty Modern Warfare 2 Premiera i inne

Call of Duty: Modern Warfare II to nadchodzący FPS opracowany przez Infinity Ward i wydana przez Activision. Jest to bezpośrednia kontynuacja remake’u z 2019 roku i będzie dziewiętnastą częścią tej marki. Premiera Call of Duty Modern Warfare 2 jest już bardzo blisko, więc poniżej przyjrzymy się najważniejszym informacją.

Spis treści:

  1. Call of Duty Modern Warfare 2 Data Premiery
  2. Call of Duty Modern Warfare 2 Fabuła
  3. Call of Duty Modern Warfare 2 DMZ
  4. Call of Duty Modern Warfare 2 Warzone
  5. Call of Duty Modern Warfare 2 Multiplayer
  6. Call of Duty Modern Warfare 2 Cena
  7. Call of Duty Modern Warfare 2 Wymagania(przewidywane)

Call of Duty Modern Warfare 2 Data Premiery

Do wydania nowej części zostało już bardzo niewiele czasu i będzie to zapewne jedna z najgłośniejszych gier tego roku. Oficjalna Premiera Call of Duty Modern odbędzie się 28 października 2022 roku. Należy dodać, że dla tych co zamówili preorder, kampania dla pojedynczego gracza dostępna będzie na tydzień przed premierą.

Call of Duty Modern Warfare 2 Fabuła

Historia będzie bezpośrednią kontynuacją części z 2019 roku. Zmagać będziemy się z terrorystyczną organizacją militarną. Ponownie spotkamy postacie takie, jak: Capitan Price, Farah, Gaz, a do tego powrócą jeszcze Ghost i Soap. W grze przyjdzie nam zwiedzić Europę, Azję oraz Amerykę zarówno północą, jak i południową, więc na monotonię lokacji nie powinniśmy narzekać.

Call of Duty Modern Warfare 2 DMZ

Jedną z głośniejszych nowości będzie tryb nazwany DMZ. Rozgrywka w tym trybie ma wzorować się na tej znanej z Escape From Tarkov. Twórcy mają nad nim pracować już od 2018. Ma to być jedna z głównych atrakcji w grze, która będzie podobnie jak Warzone, stale rozwijana. Activision liczy, że DMZ wydłuży żywotność Modern Warfare 2, zwłaszcza że firma nie planuje wydawać nowej części za rok.

Call of Duty Modern Warfare 2 Warzone

Nowy Battle Royal również został już zapowiedziany i ten według przecieków, ma zadebiutować 16 listopada 2022 roku. W samej rozgrywce zapewne większych zmian nie doświadczymy, ale sam tryb ma działać na nowym silniku graficznym, na którym powstaje nowe Modern Warfare. Jest to nie wątpliwie dobra wiadomość, choć nie koniecznie dla posiadaczy Playstation 4 i Xbox One. Wczytywanie tekstur i prawidłowe działanie gry na tak dużej mapie, okaże się niestety niemożliwe dla konsol starszej generacji. Oznacza to, że jedynie właściciele mocnych komputerów oraz konsoli dziewiątej generacji będą mieli sposobność wypróbować nowy tryb.

Przeczytaj również: Call of Duty Warzone recenzja

Call of Duty Modern Warfare 2 Multiplayer

Rozgrywka wieloosobowa będzie opierać głównie na tym, co znamy z poprzednich części. Multiplayer będzie zawierał wszystkie tryby typu deathmatch, sabotaż itd. Twórcy twierdzą, że mapy mają być nieco mniejsze od tych z części z 2019 roku, co ma zwiększyć dynamiczność rozgrywki. Powrócą także tryby Gunfight oraz battle ground. Nowościami mają być pojazdy wodne, których będziemy mogli używać właśnie w trybie battle ground. W grze będzie dostępny również gunsmith, gdzie będzie można swobodnie customizować swoje ulubione bronie.

Call of Duty Modern Warfare 2 Cena

Cena gry niestety zwala znóg i o ile na Playstation 5 i Xbox Series X wyniosi tyle, co obecnie nowe gry, czyli 319 zł, to jeżeli chodzi o PC, to tutaj koszt wynosi aż 350 zł. Jest to cena za standardową wersję. Za tzw. edycje skarbca zapłacimy 459 zł i zawierać ona będzie:

 • Możliwość gry w kampanię o tydzień wcześniej
 • Wczesny dostęp do otwartej bety, od 22 września
 •  Czerwony Pakiet Operatorów z Grupy 141:
 • 4 Operatorów: Ghost, Soap, Farah i Price
 • FJX Cinder – pierwszy w historii skarbiec broni
 • Karnet Bojowy (1 Sezon) + pominięcie 50 poziomów

Call of Duty Modern Warfare 2 Wymagania(przewidywane)

Oficjalne wymagania do Call of Duty Modern Warfare 2 niestety dalej nie są znane, mimo że do premiery gry zostało bardzo nie wiele. Najprawdopodobniej wymagania sprzętowe będą wyglądały następująco.

Minimalne wymagania:

 • System operacyjny: Windows 7 64-bitowy
 • Procesor: Intel Core i5 8400 lub AMD Ryzen 3 3300X
 • Karta graficzna: Nvidia GeForce 1060 3 GB lub AMD Radeon RX 580 4 GB
 • Pamięć RAM: 12 GB RAM
 • Miejsce na dysku: 175 GB
 • DirectX 12

Zalecane wymagania:

 • System operacyjny: Windows 10 64-bitowy lub Windows 11
 • Procesor: Intel Core i7 8700K lub AMD Ryzen 5 3600X
 • Karta graficzna: Nvidia GeForce 1070 8 GB lub AMD Radeon RX Vega 56 8 GB
 • Pamięć RAM: 12 GB RAM
 • Miejsce na dysku: 175 GB
 • DirectX 12

 

5 2 votes
Article Rating

XsanDers11

Podobne wpisy

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chcemy poznać Twoje zdanie - zostaw komentarz!x
()
x
Share This