Dying light 2 Premiera/Wymagania/Cena/PS5 I Xbox series X/Ogólne informacje

 Dying light 2 Premiera/Wymagania/Cena/PS5 I Xbox series X/Ogólne informacje

Nie muszę chyba nikomu przedstawiać gry, Dying light.
Tak więc domyślam się, że również, jak ja czekacie na nowego Dying light 2,
Który ma być kontynuacją tej świetnej strasznej a momentami śmiesznej gry.

Kiedy premiera

Dying light 2 miasto lokację

Niestety studio techland ponownie postanowiło przesunąć premierę gry i raczej nie doczekamy jej w styczniu 2021 już. Możemy jednak być spokojni, ponieważ Ola Sondej, która jest starszą menadżerką do spraw PR w studiu zajmującym się produkcją Dying light 2. Zdradziła, że.

„Prace nad Dying Light 2 przebiegają zgodnie z planem założonym przez studio na początku bieżącego roku”. Gracze, którzy z niecierpliwością czekają na nadchodzącą produkcję polskiego studia, mogą więc spać spokojnie.

Tak więc, jak widzicie, plany idą, mam nadzieję, w dobrą stronę. I że twórcy kolejnego polskiego studia wyciągną wnioski z wtopy CD projekt Red i ich flagowego tytułu cyberpunk 2077. Który został opublikowany zdecydowanie za wcześnie z wieloma błędami i niedopracowań graficznych. CD projekt Red popełniło błąd, ulegając presji świata gamingu.

Wymagania sprzętowe

Dying light 2 zombie bronie

 

Oficjalne wymagania sprzętowe wyglądają następująco.

System operacyjny: Windows 10 64-Bit.

Procesor: Intel Core i7-4790K 4-Core 4.0GHz / AMD FX-9590.

Karta wideo: Radeon R9 FURY X 4GB / GeForce GTX 980 Ti 6GB.

RAM: 16 GB RAM.

Miejsce na dysku: 65 GB.

Directx Version: Directx 12.

Minimalne wymagania zaś mają się tak.

Procesor

Intel Core i5 3.5 GHz

Pamięć RAM

8 GB pamięci RAM

Karta graficzna

2 GB, Nvidia GeForce GTX 760 lub lepsza

System operacyjny

64-bitowy system operacyjny Windows 7/8/10

Wolne miejsce na dysku twardym

Jeszcze nie ujawniono.

DirectX

DirectX 11

Tak więc nie jest źle, myślę, że znaczna większość graczy spokojnie znajdzie kompromis sprzętowy, aby móc grać spokojnie na średnio wysokich wymaganiach sprzętowych.

Cena Dying light 2

Cyberpunk 2077 i Dying light 2

Cena Dying light 2 w zależności od sklepów wygląda różnie, ale najczęściej będzie ona wynosić około 283,91 zł. To dość wysoka cena jak na grę tej kategorii tak więc twórcy powinni tym bardziej przemyśleć błędy CD projekt Red, aby nie wpaść w podobne problemy. Albo zejść znacznie z ceny, co raczej się nie stanie.

Cena może jeszcze ulec zmianie do oficjalniej premiery gry, więc nie bierzcie oficjalnych danych dosłownie, ponieważ mogą ulec zmianie. Natomiast możecie być pewni, że, o każdej zmianie będziemy was informować na bieżąco.

Oczywiście cena w zależności od platformy może również być inna, niestety, na razie nie są podane dokładne ceny poszczególnych platform.

PS5 i Xbox series X

Oficjalnie źródła podają, że Dying light 2 będzie dostępne na platformy PC oraz konsole typu PS4 i Xbox one.
W związku z ostatnimi wielkimi premierami nowych konsol PlayStation 5 oraz Xbox series X twórcy mogą rozszerzyć swój tytuł o najnowsze konsolę. Jednak nie chcą się z tym odnosić do mediów i wcale się dziwię, gdyby gra nie spełniała oczekiwań na nowych konsolach, to na rodzime studio wylałaby się potężna fala krytyki.

Jednak możemy się domyślać i bądźcie przygotowani na fakt, że, nowy Dying light 2 może pojawić się na najnowszych konsolach.
Kiedy tylko pojawi się taki przeciek, damy wam znać, abyście mogli zacząć oszczędzać, bo cena może się podnieść o kilkadziesiąt złotych.

Ogólne informacje o Dying light 2

Dying light 2 akrobacje

Jest to, jak już zapowiedziano oficjalnie, kontynuacja z poprzedniej części. Wątek fabularny będzie ciągnięty dalej o nową historię z nowymi postaciami, w której będą przewijać się twarze z wcześniejszego Dying light.

Gra będzie polegać na mniej więcej tym samym, czyli rozwijaniu swoich akrobatycznych umiejętności.
Walce z zombiakami różnej maści oraz na survivalu, który jest ważną częścią gry, ze względu na rozwinięty system kartingu.

Pojawi się również o wiele lepiej rozwinięty system walki wręcz, który już w pierwszym Dying light był imponujący. Dying light 2 szykuje dla nas całą gamę nowych mechanik i rozwiązań gamingowch. Zarówno w grze single player, jak i podczas wspólnej zabawy ze znajomymi.
Tak w grze mają być dostępne te dwa tryby rozgrywki.

Końcowa ciekawostka

 

Na koniec tylko dodam, że nowy Dying light 2 będzie posiadać szereg nowych broni i elementów wyposażenia do zdobycia. Często będą to różnego rodzaju ukryte zabawki jak legendarny już Excalibur z pierwszej odsłony.
Kto wie, może pojawi się również w Dying light 2, szukajcie, a znajdziecie.

5 2 votes
Article Rating

Podobne wpisy

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chcemy poznać Twoje zdanie - zostaw komentarz!x
()
x
Share This