Dying Light 2 kody

 Dying Light 2 kody

Dying Light 2 tegoroczny hit polskiego studia Techland. W grze przyjdzie nam mierzyć się z niezliczoną ilością zainfekowanych oraz wrogo nastawionych ludzi. Sprawia to, że wędrowanie po świecie gry do najbezpieczniejszych nie należy. Jeśli żałowałeś, że w grze nie ma żadnej konsoli do oszustw, to z pomocą przychodzi Developer Menu Mod, który pozwala wprowadzać kody do Dying Light 2.

Aby zainstalować Dying Light 2, trzeba nie co pomajstrować w plikach gry. Instalacja Developer Menu Mod pozwoli na zaimplementowanie do gry oszustw. Proces instalacji kodów do Dying Light 2 jest bardzo prosty i nawet laicy sobie z nim poradzą.

Dying Light 2 jak zainstalować kody ?

Instalacja jest bardzo prosta, jedyne co wystarczy zrobić to wypakować pliki z Developer Menu Mod do głównego folderu z grą. Zanim to zrobisz, warto jednak zrobić kopię zapasową plików z folderu z Dying Light 2 oraz zapisanych stanów gry.

Po zainstalowaniu moda załaduj grę i naciśnij klawisz Escape. Po prawej stronie ekranu zobaczysz listę menu moda, która umożliwia używanie różnych kodów do Dying Light 2. Poniżej lista najbardziej interesujących modów:

Dying Light 2 kody:

Unlimited Ammozapewnia nieograniczoną amunicję
DamageCheat — Umożliwa wybór pomiędzy: standardowymi obrażeniami, minimalnymi obrażeniami i zabiciem po jednym trafieniu
Free Camera — Włącza swobodną kamerę
God Mode — Włącza tryb God Mode
All skillsZapewnia wszystkie umiejętności
Restore HealthPrzywrócenie zdrowia
Drop HealthZmniejsza ilość zdrowia do minimum
Give 1000$Zapewnia 1000$ dolarów
Use TPP Vis — Przełącza na kamerę z trzeciej osoby

Dying Light 2 kod na życie

Chociaż zobaczysz w menu kodów do Dying Light 2 takie rzeczy jak God Mode i Immortal, to nie działają one tak, jak w innych grach i nie zapobiegają one otrzymywaniu obrażeń. Możliwe, że te funkcje zostały usunięte przy tworzeniu gry. Więc chociaż nieograniczone zdrowie nie jest dostępne, możesz odzyskać swoje HP w dowolnym momencie, korzystając z opcji Restore Health po lewej stronie menu.

Dying Light 2 kody na pogodę

Poszukaj w menu opcji Force Weather i Force Weather Time. Force Weather Time pozwala szybko zmienić porę dnia na poranek, południe, popołudnie, wieczór i noc. Z kolei Force Weather pozwoli wybrać słoneczną lub deszczową pogodę.

Force WeatherWybór pogody
Force Weather Time — Wybór czasu

Dying Light 2 kody na bronie

Otwierając menu przedmiotów, możesz przewijać długą, listę schematów, broni, wyposażenia, materiałów konsumpcyjnych i każdego innego przedmiotu dostępnego w grze. U góry możesz też napisać, czego szukasz, aby przefiltrować listę i szybko znaleźć co potrzebujesz.
Items menu — Lista z przedmiotami

Dying Light 2 kody na pieniądze

Pieniądze w Dying Light 2 pełnią ważną funkcję i dzięki developer mod menu możemy w łatwy sposób dodać sobie sumy 1000 dolarów. Aby, to zrobić wystarczy wybrać odpowiednią opcję po lewej stronie menu.

 

0 0 votes
Article Rating

XsanDers11

Podobne wpisy

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chcemy poznać Twoje zdanie - zostaw komentarz!x
()
x
Share This