Dragon Age początek najlepsze mody!

 Dragon Age początek najlepsze mody!

Dragon Age początek jest kultowym klasycznym rpg-iem. Stworzony został przez Bioware, które od zawsze specjalizowało się w tworzeniu klasycznych rpg-ów (Mass Effect, Baldurs Gate). Seria Dragon age zaczęła się bardzo przyzwoicie i po dziś dzień omawiana ludzie bardzo chętnie się w nią zagrywają.

Jak zainstalować mody do dragon age początek?

  • Znajdź i pobierz wybrany mod
  • Wypakuj mod programem 7-zip lub winrar
  • Znajdź folder gdzie zapisywane są zapisy z gry. Zazwyczaj jest to C: \ Documents \ BioWare \ Dragon Age \ Packages \ Core \ Override
  • Skopiuj folder moda do override.
  • Uruchom grę

Dragon Age Początek mody lista:

4GB Pack

(https://ntcore.com/?page_id=371)

Zwiększone wykorzystywanie pamięci do 4GB. Działa na tej samej zasadzie co w przypadku modów do gothic 3.

Improved Atmosphere

(https://www.nexusmods.com/dragonage/mods/577)

Zwiększa liczbę npców oraz zwierząt. Jest to zmiana kosmetyczna i sprawia po prostu wrażenie bardziej żyjącego świata. W naszym obozie również możemy zauważyć, że nasi towarzysze zachowują się bardziej naturalnie. Ponadto zwiększono ilość opcji dostosowywania wyglądu wyposażenia. To jedynie kilka ze zmian, jakie ten mod wprowadza, dlatego jest on obowiązkowy.

 

Czytaj również: Kroniki Myrtany recenzja

Dragon Age Redesign

(https://www.nexusmods.com/dragonage/mods/686)

Pomimo że mod ma swoje lata, to regularnie od lat jest wspomagany przez jego twórców. Grafika znacznie została poprawiona, co najlepiej widać po teksturach postaci. Dodatkowo sami możemy wybrać, jakie tekstury do niektórych postaci pasują nam najbardziej. Dotyczy to głównie naszych towarzyszy.

Extra dog slot

(https://www.nexusmods.com/dragonage/mods/664)

Posiadanie psa mabari jako swojego towarzysza było nie wątpliwie fajnym pomysłem, ale mało umiejętności i skromny ekwipunek zwierzaka, czynił go bezużytecznym w późniejszym fragmencie gry. Extra dog slot pozwala używać psa jako 5 towarzysza, tak jak to miało miejsce w Dragon Age 2. Działa to podobnie jak w przypadku przyzywaniu zwierząt do pomocy.

No helmets pack

(https://www.nexusmods.com/dragonage/mods/202/)

Mod no helmets pack jest prosty, ale bardzo poprawiający uczucie imersji grając w dragon age. Podczas dialogów w oryginalnej części gry, hełmy znikają, a ów mod sprawia, że opcje tą można swobodnie włączać i wyłączać.

JB3textures

(https://www.nexusmods.com/dragonage/mods/15/)

Modyfikacja głównie podnosi jakość tekstur, ale także przyśpiesza ładowanie się gry.

Qwinn’s Ultimate DAO Fixpack

(https://www.nexusmods.com/dragonage/mods/4689)

Warto zaopatrzyć się w ten mod, ponieważ naprawia on mnóstwo błędów i sprawia, że gra jest bardziej grywalna. Pełna lista zmian pod linkiem powyżej. Jednak trzeba mieć na uwadze, że modyfikacja ingeruje w dialogi, a jako że mod jest anglojęzyczny, to dotyczy przede wszystkim dialogów w języku angielskim. Podczas grania z polskim dubbingiem, może nie raz się zdarzyć, że nagle postać zacznie mówić po angielski. Dlatego ten fixpack nie jest dla każdego.

Blighted Darkspawn textures

(https://www.nexusmods.com/dragonage/mods/682/?tab=description)

Tekstury mrocznych pomiotów zostają ulepszone.

Należy jednak pamiętać, że każdy wgrany przez nas mody, może doprowadzić do crashy, błędów podczas wczytywania itd. Lista przedstawionych przeze mnie modów i tak nie jest długa, więc takowe nie powinny przytrafiać się zbyt często. Mnie podczas rozgrywki gra parę razy wysypała się do ekranu, ale i tak warto było się w nie zaopatrzyć.

4.5 2 votes
Article Rating

XsanDers11

Podobne wpisy

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chcemy poznać Twoje zdanie - zostaw komentarz!x
()
x
Share This