WARZONE 2 powstaje – wszystko co musisz wiedzieć!

 WARZONE 2 powstaje – wszystko co musisz wiedzieć!

Activision zrzuciło prawdziwie bombowego newsa w lutym 2022 r.. Studio potwierdziło, że trwają prace nad nową grą Warzone. Chociaż firma nie podała zbyt wielu informacji ani nie nazwała jeszcze gry (zakładamy, że będzie to nazwa – Warzone 2), Activision przekazało szczegóły wielu streamerom, twórcom treści i placówkom zajmującym się Call Of Duty. Do premiery Warzone 2 jest jeszcze daleko, ale wiemy już coś nie coś o nadchodzącej grze typu battle royale. Oto, co zostało potwierdzone w Warzone 2.

Czym WARZONE 2 będzie się różnić od WARZONE?

Call of Duty: Warzone 2 będzie nowym doświadczeniem battle royale zbudowanym od podstaw wraz z COD 2022. Potwierdzono, że nowa samodzielna gra Call of Duty, która zostanie wypuszczona w 2022 roku, będzie kontynuacją Modern Warfare 2019, co wskazuje, że Warzone 2 będzie również zawierać to samo ustawienie i mechanikę.

W tym momencie jest jeszcze za wcześnie, aby poznać wszystkie szczegóły dotyczące Warzone 2, ale na podstawie oświadczeń wielu twórców treści — takich jak Jackfrags — którzy uczestniczyli w rozmowie z Activision, wiele rzeczy jest w przygotowaniu.

Na początek Activision powiedziało, że Warzone 2 będzie „ogromną ewolucją Battle Royale”. Chociaż firma nie wyjaśniła, co to oznacza, w szczególności twórcy treści wydają się wierzyć, że nowa gra będzie zawierała ulepszony system rusznikarza i znaczące zmiany meta z przyszłymi aktualizacjami wykraczającymi poza nową broń.

Warzone 2 prawdopodobnie będzie zawierać zupełnie nową mapę, która zbiegnie się z wydaniem COD 2022, wraz z tą samą bronią, dodatkami i mechaniką z tej gry. Ponieważ Activision potwierdziło, że COD 2022 i Warzone 2 są budowane razem od podstaw na tym samym silniku, możemy spodziewać się jedności w obu tytułach. Nie tylko to, ale Activision ujawniło, że wszystkie przyszłe gry COD będą również budowane na tym samym silniku, co miejmy nadzieję znacznie ułatwi integrację tych tytułów z Warzone 2.

WARZONE 2 – kiedy premiera?

Activision nie potwierdziło daty premiery Warzone 2, ale możliwe, że gra zostanie wydana w marcu 2023 roku, około trzyletniej rocznicy poprzedniego Modern Warfare. Ponieważ COD 2022 wystartuje jesienią 2022 r., dałoby to programistom Infinity Ward kilka miesięcy na odpowiedź na uwagi dotyczące trybu wieloosobowego tej gry, który ma zostać zaimplementowany w nowej grze Warzone. Tradycyjnie Activision lubi poczekać chwilę przed uruchomieniem integracji Warzone po głównym wydaniu COD, które prawdopodobnie będzie kontynuowane.

Reporter Bloomberga, Jason Schreier, wierzy, że Warzone 2 wystartuje w 2023 roku.

Kto pracuje nad nowym WARZONE?

Warzone 2 jest rozwijane przez Infinity Ward i jest budowane razem z COD 2022. To świetna wiadomość, ponieważ Infinity Ward ma wielkie osiągnięcia w tworzeniu krytycznych i komercyjnych hitów. Oznacza to również, że długoletni deweloper Warzone, Raven Software, po raz kolejny będzie studiem wsparcia, zamiast kierować rozwojem nowej gry. Inne zespoły Activision, takie jak Beenox i High Moon Studios, będą nadal pracować w rolach pomocniczych.

Chcecie już czegoś nowego i macie dość Pacyfiku? Już niedługo będziecie mogli zmienić klimat!

5 3 votes
Article Rating

Podobne wpisy

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chcemy poznać Twoje zdanie - zostaw komentarz!x
()
x
Share This