The Lords of the Rings: Gollum

 The Lords of the Rings: Gollum

Wstęp

Witam bardzo serdecznie, dzisiaj mam dla was coś nietuzinkowego, aczkolwiek bardzo interesującego.
Mam na myśli bardzo popularny film Władcy Pierścieni, który został przeniesiony do świata gier komputerowych.
Tytuł The Lords of the Rings: Gollum. Czyli gra z perspektywy owianego tajemnicą słynnego Golluma z władcy pierścieni bądź niegdyś Smigola.

W samym filmie jego historia jest bardzo streszczona. Prócz tego, że kiedyś był podobny do hobbita i został zniewolony, przez złe moce pierścienia zabijając swojego brata. To nie wiemy o nim zbyt wiele.
Gra ta ma o wiele bardziej szczegółowo rozwinąć tę postać, kim była na początku, czym się zajmował Smigol, jak doszło do tego, że znalazł się w tak patowej sytuacji. Wszystkie te kwestie, które tak nurtują fanów władcy pierścieni, zostaną wyjaśnione.

Fabuła

Gollum, władcy pierścieni,Smigol The Lords of the Rings: Gollum

W The Lords of the Rings: Gollum będziemy przemierzać krainę, doglądając się wszystkiemu, co działo się w filmie. Jednocześnie będziemy poznawać historię Golluma od podszewki. Jak doszło do tego, że powoli pierścień zmieniał Smigola w tytułowego Golluma.

Oczywiście będziemy mieli wpływ na rozwój naszej postaci, tego, jak ma wyglądać jego przyszłość. Gra ma być podzielona na kilka etapów, w których będziemy musieli decydować którą drogą iść. Od tego, jak zły bądź prawy będzie Gollum, będzie zależeć nasz styl gry. Czy poddamy się działaniu pierścienia, czy może będzie walczyć z jego toksyczną mocą? To już zależy tylko od nas, co oznacza, że być może będą dostępne dwa zakończenia.

Uboga mechanika

Co do mechaniki gry nie wiele wiadomo jednak studio Daedalic Entertainment, które jest twórcą owego tytułu. Zapowiada, że, gra będzie miała raczej skrytobójczy charakter, sam Gollum jest przecież zwinny i omamiony złą mocą pierścienia. Grę pod kątem mechaniki będzie można porównać do Prince of Persia, ponieważ również będzie przesiąknięta akrobatyką.

The Lords of the Rings Gollum władcy pierścieni

Co do innych postaci, to jeszcze nic nie wiadomo, być może będzie możliwość, wcielenia się również w innych bohaterów. Jednak nazwa tytułu raczej temu zaprzecza.

Trudne decyzje

Będziemy również skazani na lawirowanie między dwoma osobowościami Golluma. Więc nie ma mowy, o dobrym Smigolu Bądź złym Gollumie, a raczej czymś pół na pół. Fani władców pierścieni powinni być jednak zachwyceni, ponieważ gra swoją fabułą nawiązuje do książki, jednak stylistyka gry, już stara się odzwierciedlić film.

Tytuł według dewelopera powinien zadebiutować w roku 2021, jednak dokładnej daty nie znamy. Wiemy za to, na jakie platformy będzie dostępny.
Gra ma zostać wydana na konsole Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch, Xbox One i Xbox Series X / S.

Twórca zapowiedział również że w najbliższym czasie podzieli się z nami elementami rozgrywki. Dlatego będziemy was informować na bieżąco.

5 1 vote
Article Rating

Podobne wpisy

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chcemy poznać Twoje zdanie - zostaw komentarz!x
()
x
Share This