God of War Ragnarok na ps4, ps5, kiedy premiera?

 God of War Ragnarok na ps4, ps5, kiedy premiera?

 

God of war Ragnarok, kiedy premiera?

Gra miała oficjalnie ukazać się w 2021 roku, zapewne w okolicach wiosny tak jak poprzednie części. Mamy już marzec i wcale nie zanosi się na to, żeby gra w ogóle miała ukazać się w tym roku. Pandemia COVID-19 wywarła drastyczny wpływ na branże gier i Santa Monica Studio nie jest jedynym studiem, który musi opóźnić datę premiery swojego tytułu. Ubisoft, czy Techland również musiały przełożyć swoje premiery na później. Możemy być raczej pewni, że Ragnarok przyjdzie dopiero wiosną 2022.

publicystyka gry

God of war Ragnarok na ps4?

Na chwile obecną nowy God of War jest oficjalnie zapowiedziany na Playstation 5. Jednak wysoce prawdopodobne, że gra ukarze się także na konsole ósmej generacji. Jeden z asów Sony, czyli Horizon Forbidden West również zmierza na ps4. Dostępność ps5 pozostawia na razie sporo do życzenia i przez jakiś czas się to jeszcze chyba nie zmieni, więc jeżeli sytuacja z Playstation 5 będzie taka jak teraz, to Sony będzie zmuszone do wydania God of War Ragnarok na ps4.

Czego się spodziewać po God of War Ragnarok?

Fabuła

Historia będzie zapewne kontynuacja przygód Boga Wojny oraz jego syna w skutej lodem nordyckiej krainie. Odstąpienie od mitologii greckiej i skupienie się na nordyckiej okazało się strzałem w dziesiątkę. Jak sugerowało sekretne zakończenie „jedynki”, w przyszłej części przyjdzie zmierzyć nam się z Thorem. Najprawdopodobniej, to właśnie syn Odyna, będzie antagonistą nowej części. Bóg piorunów jest najlepiej znanym bogiem z mitologii nordyckiej głównie za sprawą popkultury (Avengers). Santa Monica Studio dołoży zapewne wszelkich starań, by ich kreacja Thora odbiła się szerokim echem w popkulturze.
Kratos wykonał swoją misję i rozsypał prochy swojej żony ze szczytu Jotunheim, ale by to uczynić, musiał narobić wiele szkód, w tym zabił Baldura oraz synów Thora. W Ragnaroku zapewne Bóg piorunów będzie chciał się zemścić na Kratosie. Prawdopodobnie tak w dużym skrócie będzie się zarysowywać historia gry.

Mechanika

W rozgrywce nie ma co spodziewać się jakiejś rewolucji i nic w tym dziwnego. Silnik stworzony przez Amerykanów jest świeży i sprawdził się rewelacyjnie. Oczekiwać można jedynie jakiś drobnych usprawnień, poprawionej grafiki, może autorzy zdecydują się na jakąś nową broń czy umiejętności. Myślę, że jeżeli chodzi o mechaniki, to sprawa będzie wyglądać podobnie jak w serii gier The last of us.

Czy God of War Ragnarok wprowadzi Playstation 5 na wyżyny?

Start ps5 pozostawia sporo do życzenia. Samo Sony może na razie chwali się sukcesami sprzedaży swojej konsoli, ale sami gracze nie są do końca zachwyceni. Fatalna dostępność i wyjątkowo mało tytułów na premierę to głównie definiuje początek życia tej konsoli. Sytuacje nieco ratuje wsteczna kompatybilność z Playstation 4, ale zastój w branży gier spowodowany pandemią nie poprawia stanu rzeczy. W tym roku z głośnych tytułów na konsole niebieskich zmierzają jedynie Ratchet&Clank i Horizon Forbidden West, ale nie można byc pewnym nawet tego. Sony potrzebuje mocnych tytułów, które przywrócą blask Playstation i sprawią, że fani tej konsoli znowu poczują się jak za najlepszych czasów.

5 2 votes
Article Rating

XsanDers11

Podobne wpisy

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chcemy poznać Twoje zdanie - zostaw komentarz!x
()
x
Share This